به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، شکارچی دختران خردسال پس از تکمیل تحقیقات و شناسایی شدن از کودکان، اردیبهشت سال آینده پای میز محاکمه قرار می گیرد.

مرد تبهکار همزمان با ربودن دختر هفت ساله ای در منطقه یوسف آباد تحت تعقیب کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که ماموران با ردیابی های تخصصی هنگامی که او دنبال سوژه ای جدید بود دستگیرش کردند.

در ادامه عکس متهم بدون پوشش در رسانه ها منتشر شد و خاانواده چند کودک دیگر نیز با مراجعه به پلیس آگاهی شکایت کردند.

شکات جدید پس از شناسایی متهم مدعی شدند مرد شیطان صفت آنها را در پوشش سرویس مدرسه فریب داده و پس از کشاندن به محل خلوت مورد آزار و اذیت قرار داده است.

یکی از قربانیان در شکایت خود اظهار داشت: ساعت 7 صبح از خانه بیرون آمده و منتظر سرویس مدرسه بودم که یک دستگاه پژو 405 نقره ای رنگ به من نزدیک شدن و عنوان کرد که سرویس مدرسه است، من نیز به تصور اینکه سرویس مدرسه عوض شده در عقب ماشین را باز کرده و سوار شدم، راننده به جای حرکت به سمت مدرسه به طرف خیابان مرزداران حرکت کرد و در خیابانی خلوت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد، او سپس سیلی محکمی به صورتم زد و من را از ماشین به بیرون پرت کرد.

دختر 11 ساله که با مشاهده متهم دچار ترس شده بود در شکایتش گفت: ساعت 6:35 از خانه بیرون آمده و 10 دقیقه منتظر سرویس مدرسه بودم، یک دستگاه خودروی پژو 405 رنگ نقره ای رنگ که پسر جوانی راننده آن بود به من نزدیک شد و گفت:  از طرف سرویس مدرسه به دنبالت آمده ام، من نیز به خاطر اینکه سرویس مدرسه دیر کرده بود به صحبت های او اعتماد کرده و سوار ماشین شدم.

ناگهان راننده تغیر مسیر  داد و به حوالی امیرآباد حرکت کرد. وقتی اعتراض کردم مدعی شد به دنبال یکی دیگر از بچه های مدرسه می رود. در ادامه به بهانه پنچر شدن لاستیک توقف کرده و از ماشین پیاده شد، خواستم پیاده شوم که متوجه شدم در ماشین از داخل باز نمی شود، در همین زمان راننده با چاقو در عقب را باز کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

با تکمیل تحقیقات از متهم و شکایت بیش از هفت کودک از متهم پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

قاضی اصغرزاده رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری نیز پس از مطالعه پرونده، آن را به دلیل نقص در تحقیقات به دادسرا بازگرداند.

با رفع نقص پرونده دوباره به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و مرد شیطان صفت ، 13 اردیبهشت سال آینده پای میز محاکمه قرار می گیرد.