قاصدک نام اپلیکیشنی ایرانی و فوق العاده قدرتمند برای اندروید است که شامل مجموع اس ام اس های جدید و روز در دسته بندی های مختلف است.
شما با این نرم افزار که از گرافیک فوق العاده زیبا و چشم نوازی بهره میبرد قادر هستید پیام های دلخواه خود را از راه های مختلف مانند SMS،بلوتوث،WhatsApp،Nimbuzz،شبکات اجتماعی و… به دیگران بفرستید.


یکی دیگر از امکانات عالی قاصدک امکان بروزرسانی پیام های هر دسته از طریق اینترنت میباشد،البته تعداد زیادی پیام نیز بصورت اولیه در این برنامه وجود دارند که بدون نیاز به اینترنت در دسترسند.
همانگونه که در ابتدا ذکر کردیم قاصدک از گرافیکی فوق العاده زیبا بهره میبرد که ما تا کنون در نرم افزارهای ایرانی و حتی خارجی چنین نوآوری و استفاده ای هوشمندانه از انیمیشن در طراحی را مشاهده نکرده ایم و امیدواریم از این به بعد نیز شاهد چنین طراحی هایی در دیگر أپ های ایرانی باشیم.
نکته: نسخه ی پیش رو نسخه ی رایگان قاصدک میباشد که به لطف سازندگان آن امکاناتی همانند نسخه ی حمایتی آن دارد اما در دیر آن کادر کوچکی نمایشگر تبلیغات قاصدک میباشد،لطفا در صورتی که این اپلیکیشن برای شما مفید واقع شد نسخه ی حمایتی بی تبلیغات آن را با قیمت ۱۰۰۰ تومان از بازار خریداری کنید..

 

Ghasedak

Ghasedak

Ghasedak