مجموعه کامل و متفاوت از دستور تهیه انواع خوردنی ها است.
شاید روزها برای شما اتفاق افتاده باشد که در پختن غذا و اینکه چی بپزید دچار مشکل شده باشید,با برنامه آشپزی گل بانو شما به دغدغه های اشپزی خود پایان می دهید.

اگر بخواهید امروز برای ناهار یک غذای لذیذ درست کنید که تا به حال درست نکرده‌اید چه می‌کنید؟ به کتاب آشپزی مراجعه می‌کنید؟ برنامه‌ی آشپزی تلویزیون را نگاه می‌کنید؟ یا در وب‌سایت‌ها به دنبال دستور پخت غذاها می‌گردید؟ این‌ها همه خوب هستند ولی چرا به وسیله‌ای که همیشه همراهتان است یعنی تلفن همراه اندرویدتان مراجعه نمی‌کنید؟ کافی است یک برنامه‌ی آموزش آشپزی بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید و هر کجا که باشید، بتوانید دستورهای آشپزی آن را مطالعه کنید و برای غذای امروز و فردا تصمیم بگیرید.

برنامه‌های متعددی برای آموزش آشپزی وجود دارند ولی ما در بین این‌ها «طباخی گل بانو» را انتخاب کردیم. این برنامه جزو برترین برنامه‌های قسمت «آموزش» کافه بازار است و بیش از ۵۰ هزار نفر از کاربران بازار، آن را بر روی گوشی‌های خود نصب کرده‌اند. حدوداً همه‌ی ستاره‌هایش هم پر است. یعنی از نظر اکثر کاربرانی که به آن امتیاز دادند، «طباخی گل بانو» یک برنامه‌ی عالی در زمینه‌ی آموزش آشپزی است.

در این مجموعه طرز تهیه انواع:
انواع خوراک مرغ
انواع غذاهای گوشتی
انواع ماهی و غذاهای دریایی
انواع خوراک سبزیجات
انواع پلو و چلو
انواع کباب
انواع ساندویچ و پیتزا
اسپاگتی و ماکارونی
انواع آش
انواع سوپ
انواع دلمه و کوکو
اموزش داده شده است